Робоча зустріч керівництва району в Зноб-Новгородській селищній раді

12 вересня 2018 року в приміщенні Зноб-Новгородської селищної ради відбулась робоча зустріч голови Середино-Будської районної ради Миколи Харитоненка та голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ірини Заплаткіної з керівництвом Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади.

В ході зустрічі підіймалась низка питань стосовно розвитку та підтримки на засадах співфінансування інклюзивно-ресурсного центру, школи мистецтв, закладів охорони здоров’я, закладів освіти та інше. Болючим залишається питання підвозу дітей до шкіл шкільними автобусами, яких на сьогодні бракує як на території ОТГ так і в районі в цілому. Не менш важливим постає питання ремонту лісових доріг.

Наприкінці зустрічі було досягнуто порозуміння спільними зусиллями керівництва району, керівництва об’єднаної територіальної громади за підтримки двох найбільш бюджетоутворюючих підприємств – ДП « Середино-Будський лісгосп» та ДП « Середино-Будський агролісгосп», працювати задля виконання завдань, які виникають на території Середино-Будського району для створення найбільш комфортних умов його мешканців.