Сузір’я талантів

11 травня 2018 року в Середино-Будській загальноосвітній школі I – III ступенів  № 1 вітали переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, змагань та конкурсів «Сузір’я талантів».

На це свято були запрошені  заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова, керуючий справами виконавчого апарату районної ради В’ячеслав Кириєнко, завідувач райнним методичним кабінетом відділу освіти районної державної адміністрації Любов Гуленок.

Представники районної гілки влади привітали учнів - переможців районних та обласних олімпіад, переможців спортивних змагань, конкурсу «Таланти твої Україно» та вручили грамоти і подяки районного відділу освіти райдержадміністрації. Побажали талановитій молоді  не зупинятится на досягнутому, йти вперед і перемагати.