Відбулось засідання сесії районної ради

11 жовтня  2017 року під головуванням голови районної ради Миколи Харитоненка відбулось засідання вісімнадцятої сесії районної ради.

До порядку денного сесії було винесено одинадцять питань, які попередньо були обговорені на спільному засіданні постійних комісій та президії районної ради.

Народні обранці  затвердили  районну програму розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Середино-Будського району на період до 2020 року, внесли зміни до двох районних програм та затвердили зміни до районного бюджету на 2017 рік.

Було розглянуто чотири питання щодо управління комунальною власністю територіальних громад району, організаційні питання та затверджено технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Завдяки плідній роботі депутатів на спільному засіданні постійних комісій сесія пройшла злагоджено і конструктивно.