Відбулось чергове засідання робочої групи з питань наповнення та ефективного використання місцевих бюджетів

07 лютого  2018 року при голові районної державної адміністрації Ірині Заплаткіній та голові районної ради Миколі Харитоненку відбулось чергове засідання робочої групи з вивчення резервів, наповнення та ефективності використання коштів місцевих бюджетів.

На нараду були запрошені голови та бухгалтера Рожковицької, Чернацької, Пигарівської, Велико-Берізківської та Жихівської  сільских рад.

Члени робочої групи - начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ребенко, заступник начальника – начальник Середино-Будського відділення Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Галина Новик, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Коробко, начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Коваленко, начальник управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Октябрина Яшкова, головний спеціаліст-юрисконсульт апарату районної державної адміністрації Ігор Заяць, в.о. начальника відділу  у Середино-Будському районі  міжрайонного управління у Середино-Будському та Ямпільському районах головного управління Держгеокадастру у Сумській області Олена Селезньова заслухали представників місцевих територіальних громад  з приводу затверджених програм  економічного і соціального розвитку та бюджетів на 2018 рік, обговорили проекти, над якими ради будуть працювати у наступному році, а це, і освітлення  територій, і співфінансування по ремонту доріг і будівництво водогонів.

Перед присутніми виступив співголова робочої групи Микола Харитоненко, який  зупинився на питаннях економічного і соціального розвитку територіальних громад, зауважив, наскільки  важливо раціонально та обгрунтовано підходити до питання використання бюджетних коштів.

У ході засідання членами робочої групи були прийняті відповідні протокольні рішення.