Відбулось засідання постійних комісій та президії районної ради

19 грудня 2017 року напередодні проведення чергової сесії, відбулося  спільне засідання постійних комісій районної ради,  яке провів голова постійної комісії районної ради мандатної, з питань регламенту, правопорядку та територіального устрою Михайло Снітко.

У засіданні постійних комісій взяли участь  голова районної ради Микола Харитоненко, голова районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна, керівники бюджетних установ району.

Районні обранці заслухали звіт начальника фінансового управління Ольги Ребенко про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року,  внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.

Також депутати погодили питання, щодо передачі закладів охорони здоров’я та бібліотечних закладів у комунальну власність Зноб-Новгородської селищної ради.

Основними питаннями порядку денного, депутатами обговорено та погоджено для внесення на розгляд 19 сесії районної ради програму економічного і соціального розвитку Середино-Будського району на 2018 рік, та про районний бюджет Середино-Будського району на 2018 рік.

Затверджено план діяльності Середино-Будської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на наступний рік, схвалено план роботи районної ради на 2018 рік, внесено зміни до низки районних програм, затверджено нові програми, строк дії яких спливає у 2017 році.

Всі питання порядку денного засідання комісії, за винятком одного питання, яке депутати не погодили на включення до порядку денного чергової сесії, рекомендовано до розгляду на дев’ятнадцятій сесії районної ради.

По закінченню засідання комісії,  голова районної ради Микола Харитоненко, провів президію по попередньому розгляду питань порядку денного чергової сесії за участю голів постійних комісій та керівників груп.