Допоки жива пам’ять, жива і наша духовність

Сьогодні, 31 жовтня 2018 року в с. Кам’янка відбулось урочисте перепоховання останків воїна Другої Світової  війни, сержанта - Коваленко Василя Йосиповича, уродженця с.Кам’янка Середино-Будського району,  який у 1941 році загинув в селі Андріївка, що на Житомирщині. Його останки були знайдені громадською організацією історико – патріотичного об’єднання «Пошук» у ході пошукових робіт в місцях бойових дій під Житомиром  у липні 1941 року.

У заході взяли участь голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, керівник апарату Середино-Будської районної державної адміністрації Олег Науменко, голова районної ветеранської організації Станіслав Гончаров, військовий комісар Середино-Будського військового комісаріату Сергій Старчик, мешканці села.

Вшанування героя, який знайшов спочинок у братській могилі, на меморіальному комплексі в центрі рідного села, відбулося на фоні музики духового військового оркестру національної гвардії України з м. Шостка, після чого священнослужителі відправили панахиду за загиблими воїнами.

«Нехай відсьогодні це святе місце стане для кожного з нас і для прийдешніх поколінь осередком пам’яті нашої трагічної і водночас героїчної історії, бо допоки жива пам’ять, жива і наша духовність, в якій сила, слава, велич і світле майбутнє України! - зазначив у своєму виступі очильник  депутатського корпусу району. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів».

Ніхто не забутий, ніщо не забуте!