Візит очільника Сумщини на Серединобудщину

8 червня 2018 року з робочим візитом Серединобудщину відвідав голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

Микола Олексійович провів в адмінбудинку районної ради  особистий прийом громадян, в ході якого мешканці району звернулися до нього з питаннями щодо забезпечення населення Середино-Будського району соціальним скрапленим газом, а також новий перевізник автобусного сполучення звернувся з питанням відкриття нових автобусних маршрутів «Середина-Буда – Шостка» через с. Очкине та «Середина-Буда – Шостка» через с. Журавка. Всі питання, порушені в ході особистого прийому, взяті на особистий контроль керівником області.

У рамках візиту голова Сумської облдержадміністрації разом з очільниками Середино-Будського району Миколою Харитоненком, Іриною Заплаткіною відвідав Середино-Будський районний центр дитячої та юнацької творчості, в середині приміщення якого завершилися ремонтні роботи. Микола Олексійович звернув свою увагу на кабінети учбового закладу, які набули естетичного вигляду: в ході ремонту були встановлені сучасні енергозберігаючі вікна, замінена система опалення та крівля. В процесі завершення оновлення фасаду адмінбудівлі.

Цього ж дня високопосадовці завітали й до НПП «Деснянсько-Старогутський». Директор парку Сергій Кубраков ознайомив з історією створення національного парку, з досягненнями по збереженню та відтворенню рослинного та тваринного світу, провів екскурсію по адмінбудівлі та прилеглій території, на якій розташований «живий куточок» природи у вигляді мінізоопарку.