Акція на честь вшанування ветеранів Другої світової війни

20 квітня 2017 року Середино-Будщину відвідав народний депутат України Андрій Деркач. В ході візиту народний обранець відвідав селище міського типу Зноб-Новгородське та місто Середина-Буда.

Народним депутатом України була ініційована акція висадки дерев присвячена вшануваню ветранів Другої світової війни напередодні святкування травневих свят.

Так, в  селищі міського типу Зноб-Новгородське були висаджені липи у центральному сквері, в місті Середина –Буда була започаткована нова алея з молодих садженців дубу в міському парку «Мирщина».

В заходах взяли участь голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна, Середино-Будський міський голова Олександр Ген, представники громадськості та учнівської молоді.