Вітали працівників лісу з професійним святом

13 вересня 2018 року в актовій залі ДП «Середино-Будський лісгосп»  відбулись  урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників лісової галузі  – Дня працівника лісу, який, в цьому році, відмічається в Україні 16 вересня.

На урочистості були запрошені голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко та голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна.

Очільники  району привітали колектив підприємства зі святом.

Микола Олексійович, у своєму привітальному слові, подякував працівникам лісгоспу, не тільки за те, що вони нарощують випуск продукції лісового господарства, але і забезпечують надійний захист лісових угідь, поліпшують екологічний стан району - займаясь охороною та відновленням лісів, приймають активну участь у економічному розвитку нашого району. Побажав  благополуччя, реалізації   кращих  задумів та мрій,  щасливої долі, святкового настрою,  достатку та здоров'я.

Кращим працівникам підприємства представники влади вручили  подяки від  Середино-Будської районної ради та районної державної адміністрації.