Відділ освіти інформує

На виконання рішення 21 сесії Середино-Будської районної ради сьомого скликання від 20.04.2018 «Про створення комунальної установи «Середино-Будський інклюзивно-ресурсний центр» Середино-Будської районної ради Сумської області», наказу відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації від 14.06.2018 № 145 «Про конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Середино-Будський інклюзивно-ресурсний центр» Середино-Будської районної ради Сумської області» оголошено конкурс на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Середино-Будський інклюзивно-ресурсний центр» Середино-Будської районної ради Сумської області.

До Конкурсної комісії були подані документи від одного претендента на посаду:

Савицького Микити Леонідовича.

Рішенням конкурсної комісії Савицького Микиту Леонідовича допущено до участі у конкурсі на зайняття вакантної посади директора інклюзивно-ресурсного центру.