Затвердили районну програму зайнятості населення до 2017 року

19 липня  2013 року  в актовому залі Середино-Будської районної ради під головуванням голови районної ради Валерія Шинка відбулася  двадцять   друга сесія Середино-Будської  районної ради шостого скликання, у роботі якої взяв участь і виступив заступник голови Сумської обласної ради, депутат обласної ради Валерій Толбатов, який з акцентував свою увагу на проблемних питаннях розвитку сільських територій області та Середино-Будського району. Звернувся до керівництва району щодо більш активної участі в регіональних та державних програмах з метою вирішення найбільш актуальних питань розвитку територій. При цьому депутат обласної ради запропонував і в подальшому підтримку в реалізації основних положень програми соціально – економічного розвитку Середино-Будського району.

На розгляд пленарного засідання було винесено 6 питань. В якості основного розглянуто програму зайнятості населення Середино-Будського району на період до 2017 року  з доповіддю по якому виступив начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Коробко, зі співдоповіддю – начальник відділу надання соціальних послуг Середино-Будського районного центру зайнятості Віктор Дубінін. З основними положення програми поводження з твердими побутовими відходами в Середино-Будському районі на 2013 – 2017 роки присутніх ознайомив начальник відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Олександр Харитоненко. Про зміни до районної програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Середино-Будського району на 2012 – 2015 роки депутатам доповіла начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Октябрина Яшкова.

Також депутати схвалили зміни до районного бюджету на 2013 рік, створили тимчасову комісію районної ради з питань вивчення правомірності виплат грошових компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям - інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Завдяки детальному обговоренню питань порядку денного на спільному засіданні постійних комісій  районної ради всі вони прийняті одноголосно.