Відбулася конференція вчителів

30 серпня  2013 року в приміщенні районного будинку культури відбулася чергова конференція педагогічних працівників району. З підсумками роботи щодо підготовки навчальних закладів району до нового навчального року 2013-2014 років та з основними завданнями, які стоять перед освітянами у новому навчальному році присутніх ознайомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Мишкіна.

З початком нового учбового року вчителів привітали голова Середино-Будської районної державної адміністрації Григорій Ген та голова районної ради Валерій Шинко. За якісну підготовку навчальних закладів району до нового навчального року директора ЗОШ та НВК отримали з рук керівників району Грамоти Середино-Будської районної ради та райдержадміністрації.