Вшанували ветерана Другої світової війни з Днем народження

28 грудня 2017 року виповнилось 95 років з Дня народження ветерану Другої світової війни, колишньому медпрацівнику Марії Марківні  Галайбо.

З ювілейною датою привітати ветерана прийшли заступник голови районної ради Сергій Певнєв, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова, заступник начальника Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Клімовець, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Коробко та голова районної ради ветеранів Станіслав Гончаров.

У роки Другої світової війни Марія Марківна була санітарним інструктором, врятувала життя багатьом воїнам другої світової, за що була нагороджена орденами та медалями. Після війни багато років працювала у центральній районній лікарні.

Керівники району привітали ювілярку з Днем народження, побажали ветерану міцного здоров’я, злагоди, душевного спокою, мирного неба над головою і подарували квіти та подарунки.