Ураловці відсвяткували 408 – у річницю заснування села Уралове

19 серпня  2018 року голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко взяв участь у святкових заходах з нагоди відзначення 408 – ї річниці заснування  села Уралове.

Микола Олексійович привітав  мешканців села зі святом, побажав селянам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Кращим представникам села, які тривалий час працювали на благо рідної громади, вручив подяки районної ради та районної державної адміністрації.

По завершенню офіційної частини,  біля сільського будинку культури,  перед гостями з концертною програмою виступили учасники дитячих танцювальних ансамблів «Джерельце» та «Мікс» з м. Шостка.

Для сільських дітлахів, за фінансовою підтримкою народного депутата України Андрія Деркача, було облаштовано ігровий майданчик з батутами та надувними атракціонами.

Погода у Сумах

вологість: