Останній дзвоник

24 травня 2013 року у всіх ЗОШ та НВК району відбулися урочистості з нагоди свята останнього  дзвоника, в яких взяли участь  керівники  району, представники структурних  підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств установ та організацій.

Представники влади привітали учнів з цим чудовим святом, побажали всім, а особливо випускникам, віри у власні сили, досягнення поставлених цілей, подальших успіхів та нових перемог, а також  подякували  вчителів, які виховали таких чудових, красивих, представників молодої України, якими наша держава обов’язково буде пишатися. Не даремно  учні наших навчальних закладів постійно займають призові міста  у різноманітних Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах.