Об’єднання територіальних громад триває

18 січня 2018 в приміщенні Середино-Будської міської ради відбулись громадські слухання у форматі «круглого столу» з питання добровільного обєднання територіальних громад.

У зібранні взяли участь  заступник голови районної ради Сергій Певнєв, керівник апарату  районної державної адміністрації Олег Науменко, депутати Середино-Будської районної ради, депутати Середино-Будської міської ради, керівники підприємств, установ та оранізацій району.

Відкрив зібрання Середино-Будський міський голова Олександр Ген, який ознайомив присутніх з основними етапами об’єднання та запросив присутніх висловити свою точку зору з цього питання.

Міський голова зазначив, що згідно перспективного плану розвитку до складу об’єднаної територіальної громади плвнується включити Середино-Будську міську раду (адміністративний центр новоствореної громади м. Середина-Буда), Рожковицьку, Старогутську, Великоберізківську, Чернацьку, Ромашківську, Кам’янську, Пигарівську та Жихівську сільські ради.

За підсумками зібрання присутні підтримали пропозицію міського голови щодо об’єднання територіальних громад та доручили йому  продовжити процес об’єднання згідно чинного законодавства.

В цілому громадські слухання пройшли в атмосфері  конструктивного та відкритого діалогу.