Зі святом весни, любі жінки!

6 березня 2018 року у приміщенні Середино-Будському районному будинку культури відбулися  урочисті  заходи,  присвячені Міжнародному дню прав жінок і миру - 8 Березня.

Представниць прекрасної половини району зі святом вітали заступник голови Середино-Будської районної ради Сергій Певнєв та заступник голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ольга Черепньова.

Жінки отримали  від керівництва району подяки Середино-Будської районної ради та райдержадміністрації, подарунки та квіти.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений районним будинком культури. Кращі артисти району,  прийшли цього чудового дня привітати жінок  зі святом весни.

Повний зал оплесками зустрічав  музичні номери у виконанні солістів районного будинку культури.