Вітали працівників соціальної сфери з професійним святом

03 листопада 2017 року в актовому залі Середино-Будської районної ради відбулися  урочистості, присвячені Дню працівника соціальної сфери. На свято були запрошені  колективи Пенсійного фонду в Середино-Будському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру зайнятості та територіального центру соціального обслуговування населення райдержадміністрації.

Їх  з професійним святом, яке на рівні держави святкують 5 листопада привітали:  голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко  та заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова.

Кращі представники соціальної сфери району отримали подяки Середино-Будської районної ради та райдержадміністрації та подяки від депутата Верховної Ради України Андрія Деркача.

Після офіційної частини для працівників соціальної сфери районним будинком культури була організована концертна програма.