З професійним святом Вас – лісівники!

14 вересня 2018 року,  напередодні професійного свята – Дня працівника лісу, в адмінбудівлі  ДП Середино-Будський агролісгосп відбулись урочисті заходи з цієї події.

На урочистості були запрошені голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко та керівник апарату Середино-Будської районної державної адміністрації Олег Науменко.

Микола Олексійович від себе особисто та від депутатського корпусу районної ради привітав працівників підприємства з професійним  святом,  зауважив, що на сьогодні лісова галузь відіграє значну роль у економічному та соціальному розвитку місцевих територіальних громад і району в цілому. Подякував працівникам лісової галузі за доглянуті ліси, їх збереження, адже головним завданням лісівників завжди буде створення, охорона та захист лісових насаджень, за самовідданість і сумлінну працю. Побажав працівникам та їх родинам  добробуту,  щастя міцного здоров’я, миру та  добра.

Кращим працівникам підприємства, очільник депутатського корпусу району, вручив  подяки від  Середино-Будської районної ради та районної державної адміністрації.