Свято села в Кам’янці

4 серпня  2018 року голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко взяв участь в урочистостях з нагоди святкування Дня села Кам’янка.

Микола Олексійович від себе особисто та  депутатського корпусу району привітав селян зі святом, вручив подяки  Середино-Будської районної ради та районної державної адміністрації  кращим  мешканцям села, які тривалий час працювали на благо рідної громади.

Вітаючи кам’янців зі святом, керівник  району, передав привітання і від народного депутата України Андрія Леонідовича Деркача, який надав  фінансову допомогу в організації роботи батутів для сільських дітлахів.

По завершенню офіційної частини перед машканцями села та гостями з концертною програмою виступили учасники художньої самодіяльності села Пигарівка.