Святковий концерт до 80- річного ювілею Сумщини

10 січня 1939 року розпочався літопис Сумської області. Нині вона святкує свій славний 80-річний ювілей. Один день – одна мить! Щоб продовжити її в часі, протягом 2019 року всі заходи просвітницького, мистецького, спортивного, культурного спрямування, що будуть проводитися в Сумській області, присвячуються цій знаменній даті.

Так, 5 квітня 2019 року в Середино- Будському районному будинку культури відбувся святковий концерт з цієї події: «Квітуй, Сумщино, краю мій чарівний».

У концертній програмі взяли участь народні ансамблі району «Деснянка»,. «Вербиченька», «Поліські зорі», а також юні таланти Середино-Будщини, вихованці Центру дитячої та юнацької творчості та районної  школи мистецтв.

Заступник голови Середино-Будської  районної ради Сергій Певнєв від себе особисто та від депутатського корпусу району привітав Серединобудців з ювілеєм Сумщини  та вручив подяки голови Середино-Будської районної ради та районної державної адміністрації творчим колективам району.