Вітаємо юних спортсменів Середино-Будщини

05 грудня 2018 року голова районної ради Микола Харитоненко взяв участь у нагородженні команди комунального закладу «Дитячо – юнацька спортивна школа» Середино-Будської районної ради Сумської області за зайняте третє місце в обласних змаганнях з футзалу серед учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Змагання відбулись 22 - 24 листопада в м. Ромни. Команда Середино-Будської ДЮСШ в матчі за третє місце зустрілася з командою Путивльської ДЮСШ. В запеклому протистоянні наша збірна перемогла суперника і виборола третє призове місце.

Вітаючи юнаків нашої збірної з цією подією, Микола Олексійович наголосив: що для мешканців Середино-Будщини ви є переможцями, нам є ким пишатися. Спорт – це дисципліна, енергія, це прагнення досягти кращого.

Очільник депутатського корпусу районної ради побажав юним спортсменам, нових успіхів у спорті, не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою нові амбітні завдання і неодмінно досягати їх.