Депутати Середино-Будського району взяли участь у обласній спартакіаді серед депутатів усіх рівнів

11 травня 2017 року збірна команда депутатів Середино-Будського району, на чолі з головою районної ради Миколою Харитоненко, взяла участь у обласних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Сумської області. Гідність району відстоювали депутати Середино-Будської районної, міської та Зноб-Новгородської селищної рад.

Змагання відбувалися з трьох видів спорту: волейбол, настільний теніс та шахи, в яких взяло участь 16 команд області. За підсумками змагань перше місце з шахів виборов депутат Середино-Будської міської ради Валерій Дієсперов. Переможцю від керівництва Сумської обласної ради  було вручено Почесну грамоту та медаль.

Середино-Будська районна рада вітає Валерія Дієсперова з перемогою.