З професійним святом вітали працівників соціальної сфери

2 листопада  2018 року, напередодні свята - Дня працівника соціальної сфери, в приміщенні районного  Будинку культури відбулись урочисті заходи з цієї події.

Заступник голови районної ради Сергій Певнєв від себе особисто, та від депутатського корпусу районної ради вітаючи  працівників соціальної сфери з професійним святом зауважив, що допомога людям, які опинились у скуртних життєвих  обставинах завжди вважалася гідною справою. Виплата допомог, пільг і субсидій, адресна матеріальна допомога, надомне і стаціонарне обслуговування інвалідів і літніх громадян - це все щоденна праця працівників соціального захисту. Милосердя, співчуття, душевна теплота - без цих якостей неможливо уявити людину вашої професії. Адже перед вами стоїть відповідальне завдання - допомогти людям, які потребують особливої уваги з боку держави та суспільства. Представник депутатського корпусу побажав миру, взаємрозуміння і підтримки в родинах, здоров'я, великого особистого щастя і невичерпної енергії, успіхів у всіх справах  та починаннях.

Кращих представників соціальної сфери району візначили  подяками та подарунками  від керівництва району та депутата Верховної Ради України Андрія Деркача.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт, підготовлений колективом відділу культури Середино-Будської районної державної адміністрації, школою мистецтв та центром дитячої та юнацької творчості.