Сесія районної ради пройшла конструктивно і злагоджено

02 серпня  2017 року відбулася сімнадцята  сесія районної ради сьомого скликання,  яку провів голова районної ради Микола Харитоненко.

До порядку денного сесії було винесено сім питань, які попередньо були обговорені на спільному засіданні постійних комісій районної ради. За підсумками роботи постійних комісій депутати рекомендували голові районної ради зняти з порядку денного сесії проект районної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Середино-Будського району на період до 2020 року і відправити його на доопрацювання та, за пропозицією депутата районної ради, бухгалтера оздоровчого табору «Десна» Ніни Єрохової, включити до порядку денного пленарного засідання питання щодо надання згоди на списання основних засобів з балансу дитячого оздоровчого табору «Десна» згідно з актом інвентаризації.

На початку роботи сесії районні обранці затвердили зміни до районної  комплексної програми «Правопорядок» та програми розроблення та внесення змін до містобудівної документації населених пунктів Середино-Будського району. Також на сесії районної ради затверджено районну програму по локалізації та ліквідації карантинного організму – амброзії полинолистої в Середино-Будському районі на 2017 -2018 роки, доповідачем з якої виступила начальник управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Октябрина Яшкова.

З питань затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до районного бюджету на 2017 рік депутатів проінформувала т.в.о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ребенко.

Районні обранці надали згоду на списання основних засобів з балансу дитячого оздоровчого табору «Десна» та прийняли одне земельне питання.

Завдяки плідній роботі депутатів на спільному засіданні постійних комісій сесія пройшла злагоджено і конструктивно.