Серединобудці відзначили подвійне свято

24 серпня поточного року мешканці м.Середина-Буда  відсвяткували 22-у річницю Незалежності України та День міста.

Святкові заходи розпочалися в міському парку «Мирщина» виступом учасників студії «Пролісок» та турніром з футболу на кубок «Співдружність слов’янських народів» за участю команд Середино-Будського та Севського районів. Далі програму заходів  в центрі міста продовжили змагання з картингу та конкурс дитячих малюнків на асфальті.

О 18.00 годині на центральній площі міста пролунав  гімн України, який сповістив присутніх про початок офіційної частини, після чого слово для виступу було надано голові Середино-Будської районної державної адміністрації Григорію Гену, який привітав серединобудців та гостей з Днем Незалежності України, побажав міцного здоров'я, щастя, благополуччя, добра, миру, успіхів у всіх справах і починаннях, що сприяють процвітанню нашої незалежної держави та підвищенню добробуту українського народу.

«Сьогодні у нас подвійне свято. Ми з вами відзначаємо 22-ту річницю незалежності та суверенітету України і, так співпало, що рішенням міської ради, починаючи з 2013 року, в цей день буде відзначатися ще одне свято - День міста. Пройшов ще один рік з того моменту, коли на карті світу з'явилася нова держава. І за цей рік, виконуючи Програму Президента України Віктора  Януковича, стратегію губернатора Сумщини Юрія Чмиря «Нова Сумщина - 2015», органами державної влади та місцевого самоврядування району проведена значна робота з економічного і соціального розвитку, спрямована на поліпшення рівня життя наших громадян. Сьогодні, підводячи підсумки нашої спільної роботи, не можна не відзначити позитивні моменти роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району», - зазначив Григорій Антонович.

За  сумлінну працю та з нагоди 22-ї річниці Незалежності України Григорій Ген  вручив грамоти та цінні подарунки від Середино-Будської райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам ДП «Середино-Будський лісгосп» та переможцям конкурсу «Кращий підприємець 2013 року».

Від імені делегації Суземського району Брянської області з привітальним словом до серединобудців звернувся голова Суземської селищної адміністрації Борис Сліпухов.

Урочиста частина закінчилась, а гарний настрій та приємні емоції жителям та гостям міста дарували в цей день  кращі представники художньої самодіяльності району.