семінар - навчання

15 листопада  2013 року в актовому залі  Середино-Будської  районної ради  відбувся семінар – навчання  для голів та секретарів  місцевих рад району та працівників виконавчого апарату районної ради. Відкрив навчання голова Середино-Будської районної ради Валерій Шинко.

Валерій Миколайович привернув увагу сільських голів та секретарів щодо участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування. Голова у своєму виступі зазначив, що місцевим радам району відкрито можливість залучити додаткові інвестиції для вирішення нагальних проблем територіальних громад. З цього ж питання  більш детально зупинилася  та поділилась досвідом Уралівський сільський голова Олена Васильєва.

З основними вимогами порядку ведення обліку та звітності, про використання бланків свідоцтв про Державну реєстрацію актів цивільного стану, присутніх ознайомила,  виконуюча обов’язки начальника відділу Державної реєстрації актів цивільного стану  Ольга Козіло.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Олександр Харитоненко розповів присутнім про експлуатацію артсвердловин, поводження з твердими побутовими відходами, а також введення житла в експлуатацію.

Підсумки семінару підбили голова районної ради Валерій Шинко та голова райдержадміністрації Григорій Ген.

Скориставшись нагодою очільники району в урочистій обстановці привітали з 50-річним ювілеєм заступника голови районної ради Михайла Снітка, який відсвяткував цю подію напередодні та вручили йому пам’ятну адресу та цінний подарунок. В своїй промові Григорій Ген підкреслив, що за свій десятирічний відрізок часу, перебування в районній раді, Михайло Єгорович зарекомендував себе як талановитий, компетентний та цілеспрямований керівник. Побажав йому міцного здоров’я та подальших успіхів у тродовій діяльності.