Створення нових робочих місць та наповнення місцевих бюджетів - основні пріоритети у роботі Середино-Будської районної ради

13 березня  2019 року відбулась зустріч голови районної ради з представниками ТОВ «Харківецьке» щодо питання будівництва на території колишнього заводу СЗМО комплексу приймання, первинної обробки, зберігання та відвантаження зерна.

Також у робочій зустрічі взяли участь представники ТОВ «Сумигаззбут», «Райавтодору», а також ТОВ «Енера Суми».

На даний час на території колишнього заводу СЗМО, яка тривалий час не використовувалась та знаходилась у занедбаному стані, ведуться підготовчі роботи та виготовляється проектно – кошторисна документація для майбутнього підприємства.

Як наголосив голова районної ради Микола Харитоненко, будівництво елеватора на території міста дасть змогу створити нові робочі місця та направити додаткові кошти до місцевого бюджету.