Особлива увага керівництва району питанню наповнення та ефективного використання бюджетів

За ініціативи співголів  робочої групи з вивчення резервів наповнення та ефективності використання коштів місцевих бюджетів  Миколи Харитоненка та Ірини Заплаткіної 16 травня 2017 року була проведена  робоча нарада з головами місцевих рад з питання наповнення та ефективного використання бюджетних коштів.

У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова, начальник Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Галина Новик, т.в.о начальника фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ребенко та начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Коваленко.

У ході наради голови місцевих рад проінформували керівництво району про стан виконання своїх бюджетів та про використання бюджетних коштів.

Тетяна Коваленко доповіла присутнім про наповнення бюджету за 4 місяці 2017 року та очікуване виконання доходів до кінця року, повідомила, що  спостерігається тенденція  збільшення доходів до місцевих бюджетів за рахунок  основних бюджетоутворюючих джерел, а саме: плати за землю та збору за спеціальне використання лісових ресурсів.

Головам місцевих рад було рекомендовано направити кошти від   перевиконання  доходної частини  на  погашення заробітної плати працівникам ФАПів, розташованих на території відповідних сільських рад, та на вирішення соціально значимих питань громад.