Відбулось засідання робочої групи з питань наповнення та ефективного використання бюджетів

19 січня 2018 року при  голові районної державної адміністрації Ірині Заплаткіній та голові районної ради Миколі Харитоненку відбулось засідання робочої групи з вивчення резервів наповнення та ефективності використання коштів місцевих бюджетів.

Члени робочої групи - начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Ребенко, начальник Шосткинської об’єднаної державної податкової інспекції Галина Новик, начальник відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Коваленко, головний спеціаліст-юрисконсульт апарату районної державної адміністрації Ігор Заяць, в.о. начальника відділу  у Середино-Будському районі  міжрайонного управління у Середино-Будському та Ямпільському районах головного управління Держгеокадастру у Сумській області Олена Селезньова розглянули питання відповідності місця реєстрації РРО адміністративно – територіальної одиниці на території якої здійснюється роздрібна торгівля пальним.

З вищезазначеним питання присутніх ознайомила Тетяна Коваленко.

У ході засідання членами робочої групи були прйняті відповідні протокольні рішення.