Районна газета "Знамя труда" в стадії реформування

14 березня 2018 року при голові районної державної адміністрації Ірині Заплаткіній та голові районної ради Миколі Харитоненку відбулася робоча нарада з питання реформування районної газети «Знамя труда».

На нараду були запрошені заступник голови районної ради Сергій Певнєв, керівник апарату районної державної адміністрації Олег Науменко, головний редактор районної газети «Знамя труда» Марина Мордасова, головний спеціаліст-юрисконсульт апарату районної державної адміністрації Сергій Заяць, заступник начальника управління економічного розвитку територій, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації Тетяна Тимошенко.

Головний редактор районної газети «Знамя труда» Марина Мордасова ознайомила присутніх з етапами реформування комунального закладу, проінформувала, що реформування проходитиме у два етапи і кінцева дата -01 січня 2019 року.

Керівництво району звернуло увагу редакції про необхідність провести усі розрахунки і, не порушуючи термінів, закінчити реформування друкованого засобу масової інформації.