Прокурор Середино-Будського району прозвітував про свою роботу

23 серпня  2013 року  в актовому залі Середино-Будської районної ради під головуванням голови районної ради Валерія Шинка відбулася  двадцять   третя сесія Середино-Будської  районної ради шостого скликання.

На розгляд пленарного засідання було винесено 9 питань. В якості основного розглянута інформація прокурора Середино-Будського району Андрія Шерстюка про стан законності, заходи щодо її зміцнення на території Середино-Будського району, підсумки роботи прокуратури району за I півріччя 2013 року та визначення пріоритетних напрямків у правозахисній діяльності на IІ півріччя 2013 року.

В якості поточного контролю заслухано  інформацію начальника відділу освіти Середино-Будської райдержадміністрації Тетяни Мишкіної щодо виконання районної цільової програми «Дитячі меблі Серединобудщини» на період до 2015 року та інформацію завідувача сектору молоді та спорту райдержадміністрації Сергія Матросова по виконанню районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2015 роки.

З метою забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа шляхом будівництва та придбання соціального житла за рахунок бюджетів органів місцевого самоврядування, внесено зміни до районної програми реформування системи закладів для  дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування на 2011-2014 роки, з яких депутатам доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Надія Грибачова.

Також депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету  за І півріччя 2013 року, схвалили зміни до районного бюджету на 2013 рік та заслухали звіт тимчасової комісії районної ради з питань вивчення правомірності виплат грошових компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям - інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Завдяки детальному обговоренню питань порядку денного на спільному засіданні постійних комісій  районної ради всі вони прийняті одноголосно.