Робоча поїздка голови районної ради

15 травня  2018 року відбулась робоча поїздка голови районної ради Миколи Харитоненка та керуючого справами виконавчого апарату районної ради В’ячеслава Кириєнко по населеним пунктам району. Голова ради  відвідав Чернацьку, Велико – Берізківську та Старо – Гутську сільські ради.

Микола Олексійович зустрівся та поспілкувався з головами сільських рад.  У розмові, голова ради, акцентував увагу на питаннях наповнення бюджетів сільських рад у 2018 році, соціально – економічному розвитку сільських територій, а також взяв до уваги проблемні питання, на яких необхідно зосередитись під час проведення сесій, колегій та нарад на районному рівні.

Також, голова ради та керуючий справами побували в с. Стара Гута на місці ремонту дорожного полотна, яке було розмито під час весняної повені.