Андрій Деркач з турботою про мешканців району

01 грудня 2017 року відбулась робоча поїздка голови Середино-Будської районного ради Миколи Харитоненка та голови Середино-Будської райдержадміністрації Ірини Заплаткіної до м. Києва для  зустрічі з депутатом Верховної Ради України Андрієм Деркачем.

У ході поїздки керівництвом району підіймались нагальні питання соціально – економічного розвитку району. Одним з цих важливих питань, яке на сьогоднішній день турбує мешканців Середино-Будщини, – відміна курсування потягу  Суми – Зернове. З проханням допомогти  у вирішенні цього  питанням керівництво району неодноразово зверталось  до ПАТ «Укрзалізниця», Прем’єр Міністра України, керівництва обласної ради та облдержадміністрації.

Андрій Леонідович взяв це питання  під особистий контроль і запевнив, що він, зі свого  боку, прикладе максимум зусиль для його позитивного вирішення.