Чергова планова поїздка голови районної ради

02 жовтня  2017 року відбулась чергова планова  поїздка голови районної ради Миколи Харитоненка, його заступника Сергія Певнєва та керівника апарату районної державної адміністрації Олега Науменка по населеним пунктам району. Цього разу високопосадовці відвідали Жихівську та Уралівську  сільські ради.

Під час зустрічі з працівниками виконавчого апарату Жихівської сільської ради були обговорені питання в соціально – економічному розвитку сільської ради, а саме виконання сільського бюджету, земельні питання. На сьогодні основна проблема в селі – відсутність об’єкту культурного дозвілля. Приміщення сільського будинку культури знаходиться в аварійному стані і не використовується, тому високопосадовці  акцентували увагу керівництва громади в найскорішому вирішенні зазначеного питання.

Уралівський сільський голова Наталля Шевцова ознайомила керівників району з ходом ремонтних робіт приміщення, в якому буде розташований дитячий садок. Будівельні роботи планується завершити в найкоротші терміни. Наталля Миколаївна особисто контролює якість виконання робіт. На сьогоднішній день закінчуються внутрішньо – оздоблювальні роботи, на черзі – облаштування системи опалення і просторі, світлі кімнати будуть готові прийняти дітлахів.