Свято села в Пигарівці

28 липня 2018 року в селі Пигарівка святкували День села. В урочистостях взяли участь голова Середино-Будського районної ради Микола Харитоненко, голова Середино-Будської районної державної  адміністрації Ірина Заплаткіна, заступник голови районної ради Сергій Певнєв.

Відкрив свято Пигарівський сільський голова Сергій Солдатов, який ознайомив присутніх з історією заснування населеного пункту, розповів про проведену на території сільської ради роботу та окреслив перспективи розвитку села на майбутнє.

Очільники району привітали селян зі святом та вручили подяки Середино-Будської районної ради та районної державної адміністрації  кращим  мешканцям села, які тривалий час працювали на благо рідної громади.

По завершенню офіційної частини перед гостями та односельцями з концертною програмою виступили учасники художньої самодіяльності села Пигарівка.

Для сільських дітлахів було облаштовано ігровий майданчик з батутами та надувними атракціонами.