Категорії

Оздоровча компанія триває

На Серединобудщині триває оздоровча літня компанія.  У липні місяці закінчилась перша зміна в заміському оздоровчому таборі «Десна», а з 10 липня розпочала  роботу друга зміна, яка триватиме до 31 липня.

Захоплюючим і насиченим видався початок канікул у дівчаток та хлопчаків Середино-Будського району, які відпочивали у літньому таборі.

Цікаву програму відпочинку підготували для дітей, молоді, ініціативні, енергійні вихователі та вожаті під керівництвом директора табору Олександра  Рудика. Кожний день був присвячений окремій країні, її культурі, звичаям. Особливо дітворі сподобалося в Африці, де вони провели «День аборигена», в Португалії - країні футболу. У Бразилії діти веселилися на карнавалі, а в США - відвідали Голівуд і Клуб Діснея. Крім цього щодня проводилися різні культурні заходи, змагання та ігри на свіжому повітрі. А повітря в «Десні» чисте, адже табір розташований в сосновому масиві недалеко від річки «Десна».

В таборі  діти проводять багато часу на свіжому повітрі, загартовуються. Працівники Національного природного парку «Деснянсько-Страрогутський» влаштовують  пізнавальні  екскурсії, під час яких  діти змогли дізнатися багато нового про флору та фауну  Серединобудщини.