В районі відбулася презентація програми Ощадбанку «Будуй своє!»

13 грудня  2017 року заступник голови Середино-Будської районної ради Сергій Певнєв взяв участь у семінарі – нараді по презентації програми з підтримки підприємців «Будуй своє!», яку розробив Ощадбанк.

Відкрила нараду голова районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна.  З основними аспектами програми присутніх ознайомив начальник філії Сумського обласного управління Ощадбанку Олег Радченко.

У  нараді взяли участь підприємці району, голови місцевих рад, представники окремих структурних підрозділів  райдержадміністрації.

Олег Володимирович повідомив, що одним з пріоритетних напрямків роботи Ощадбанку є партнерство з клієнтами мікро – малого та середнього бізнесу.  АТ «Ощадбанк» є універсальним Банком, який готовий запропонувати весь спектр фінансових послуг, які враховують усі індивідуальні особливості бізнесу.

Наприкінці наради начальник Сумської філії «Ощадбанк» відповів на численні запитання підприємців, а також  в урочистій обстановці була підписана угода про співпрацю між  Середино-Будською райдержадміністрацією та акціонерним товариством «Державний ощадний банк України».