Подовження роботи щодо організації літньої оздоровчої компанії 2017 року

17 травня 2017 року при голові районної ради Миколи Харитоненка відбулась оперативна нарада з питань проведення літньої оздоровчої компанії 2017 року.

У нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ольга Черепньова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тетяна Мишкіна та директор комунального  закладу «Дитячий оздоровчий  табір «Десна» Середино-Будської районної ради Олександр Рудик.

На порядку денному наради були порушені  питання щодо максимального охоплення оздоровленням дітей шкільного віку, особлива увага зверталась на оздоровлення дітей пільгових категорій та дітей з малозабезпечених сімей. Також на  нараді обговорювались питання якісного харчування у пришкільних таборах та співпраці з місцевими радами району, стосовно їх більш активної  участі у залученні якомога більшої кількості дітей на оздоровлення до дитячого оздоровчого табору «Десна».