Визначили стипендіатів серед обдарованої молоді району

14 вересня 2018 року заступник голови Середино-Будської районної ради Сергій Певнєв взяв участь у засіданні комісії при Середино-Будській районній державній адміністрації про призначення стипендій голови Середино-Будської районної державної адміністрації обдарованим учням-переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, турнірів, конкурсів та спортивних змагань:

На розгляд комісії були подані клопотання адміністрацій Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ЦДЮТ та ДЮСШ на  учнів загальноосвітніх шкіл району для отримання стипендії голови Середино-Будської районної державної адміністрації.

Розглянувши подані матеріали та на підставі відкритого голосування комісія вирішила надати стипендії Шкаріній Анастасії Василівні, учениці 10 класу Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Середино-Будської районної ради Сумської області, Адаменко Анастасії Миколаївні, вихованці гуртка «Бісероплетіння» Середино - Будського Центру дитячої та юнацької творчості Середино-Будської районної ради Сумської області, учениці 10 класу Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Середино-Будської районної ради Сумської області та Васекіну Дмитру Вікторовичу, учню  групи базової підготовки відділення легкої атлетики Середино-Будської дитячо-юнацької спортивної школи Середино-Будської районної ради Сумської області, учню 9 класу Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Середино-Будської районної ради Сумської області.