Всеукраїнський проект «Нова українська школа» крокує Серединобудщиною

27 липня  2018 року, в рамках Всеукраїнського проекту «Нова Українська школа», з робочим візитом  Серединобудщину відвідала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова.

У зустрічі взяли участь керівництво району – голова Середино-Будської районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна, голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко, заступник голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ольга Черепньова та  начальник відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації Михайло Снітко.

З метою перевірки підготовки  закладів освіти району до нового навчального року Вікторія Павлівна відвідала Середино-Будські ЗОШ № 1 та ЗОШ № 2, центр дитячої та юнацької творчості, приміщення  районного інклюзивного центру та навчальні заклади Зноб – Новгородської ОТГ.