На першому плані – пенсійна реформа

1 листопада  2017 року в актовому залі  Середино-Будської районної ради відбувся семінар – навчання для міського, селищного, сільських голів, секретарів, бухгалтерів та землевпорядників місцевих рад району.

Відкрив семінар голова районної ради Микола Харитоненко. Очільник законодавчої  гілки влади у своєму зверненні до присутніх  закцентував увагу на важливості питань, які винесені на навчання, а це і пенсійна реформа в Україні і зміни у земельному законодавстві, а також електронне декларування за 2017 рік. Голова районної державної адміністрації Ірина Заплаткіна наголосила на необхідності проведення подібних заходів щомісяця у зв’язку з постійними змінами у законодавстві Держави, а також закликала міського, селищного та сільських голів надавати свої пропозиції щодо тематики та формату проведення зазначених заходів.

З основними аспектами пенсійної реформи в Україні присутніх ознайомила заступник начальника Шосткинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області Тетяна Клімовець. Висвітлення зазначеного питання проходило у форматі відкритого діалогу, що дало змогу присутнім більш детально обговорити та ознайомитися з пенсійною реформою.

Зі змінами у земельному законодавстві України працівників органів місцевого самоврядування ознайомила начальник відділу  у Середино-Будському районі  міжрайонного управління у Середино-Будському та Ямпільському районах головного управління Держгеокадастру у Сумській області Катерина Шлома.

Головний спеціаліст виконавчого апарату Середино-Будської районної ради Ірина Азарова детально розповіла про особливості електронного декларування у 2018 році та відповіла на чисельні запитання присутніх.

Також у ході проведення навчання були розглянуті питання соціального захисту та особливості роботи зі зверненнями громадян.

Підсумки семінару – навчання підбив голова районної ради Микола Харитоненко.