Нове в чинному законодавстві про працю

Працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у нараді з питань змін в чинному законодавстві про працю, яке відбулось 11 квітня 2018 року в актовому залі  районної ради .

Нарада проводилась  за ініціативи Управління Держпраці в Сумській області, підіймались найбільш важливі питання з контролю за додержанням трудового законодавства в частині  збільшення розміру мінімальної заробітної плати,  посилення відповідальності за її не виплату, використання праці без належного  оформлення трудових відносин,  змін в законодавчих і нормативно-правових актах з охорони праці та промислової безпеки.

Представники Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради профспілок ознайомили присутніх з особливостями укладення колективних договорів і угод, про повідомну їх реєстрацію, соціальний захист та пільги працюючих у несприятливих та важких умовах праці.

На нараду були запрошені фахівці бюджетних установ, підприємств, організацій району та приватні підприємці.

Наприкінці наради присутні мали змогу задати свої  запитання та отримати відповіді. Представниками Держпраці були надані контактні телефони за якими, у разі необхідності,  кожен може отримати кваліфіковану консультацію.