На порядку денному - проблемні питання сільської медицини

28 листопада 2018 року при голові районної ради Миколі Харитоненку відбулась нарада у форматі «круглого столу» по вирішенню проблемних  питань функціонування  закладів охорони здоров’я сільської місцевості.

У нараді взяли участь  заступник голови районної ради Сергій Певнєв, в.о. головного лікаря комунального некомерційного підприємства Середино-Будської районної ради «Середино-Будська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Валентина Горленко та в.о. головного лікаря Середино-Будської центральної районної лікарні  Наталія Салівон.

У ході наради були обговорені питання щодо необхідності збільшення лімітів на електропостачання для сільських закладів охорони здоров’я. На даний час затверджених лімітів не достатньо для надання якісної медичної допомоги. Обладнання, яке існує в медзакладах сільської місцевості використовується не в повному обсязі.

Ще однією проблемою постає питання забезпечення населення району   пільговими медикаментами.

Підводячи підсумки наради, Микола Олексійович зауважив, що вирішувати ці питання необхідно разом з керівниками територіальних громад та забезпечити сільських мешканців якісними медичними послугами.