Нарада при голові районної ради

Враховуючи чисельні звернення мешканців с.Стара Гута щодо незадовільного стану ділянки лісової дороги Голубівка – Стара Гута, 22.12.2017 року при голові районної ради Миколі Харитоненку відбулася  робоча  нарада по вирішенню вищезазначеного питання.

У нараді взяли участь заступник голови районної ради Сергій Певнєв, в.о.директора  ДП «С-Будський лісгосп» Іван Степаненко, директор ДП  «Середино - Будський агролісгосп» Олександр Парамошкін, начальник Середино-Будської філії Райавтодору Віктор Усіков, Зноб –Новгородський селищний голова Петро Гончаров та Старогутський сільський голова Ніна Калашнікова.

Обговоривши зазначену проблему було прийнято рішення спільними зусиллями найближчим часом відремонтувати проблемну ділянку дороги.