З турботою до підростаючого покоління

02 жовтня 2017 року при голові Середино-Будської районної ради Миколі Харитоненку, за участі працівників виконавчого апарату Середино-Будської районної ради та директора комунального закладу Середино – Будської районної ради  дитячо – юнацької спортивної школи Сергія Артеменко відбулась робоча нарада.

Сергій Олександрович проінформував присутніх про фінансово – господарську діяльність  навчального  закладу за 9 місяців 2017 року, ознайомив з  проблемними питаннями, які існують на даний час, а це  і недостатнє фінансування спортивних  заходів та виїздів на змагання, необхідність заміни вікон  на енергозберігаючі, придбання  татамі для занять секції дзюдо.

Наприкінці наради головою районної ради були надані конкретні рекомендації щодо можливості збільшення напрямів у роботі школи та поліпшення матеріально – технічної бази учбового закладу.