Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

01.02.2019 року заступник голови Середино-Будської районної ради Сергій Певнєв взяв участь у роботі комісії районної державної адміністраціїз питань захисту прав дитини.

У ході роботи розглядались питання доцільності позбавлення батьківських прав окремих жителів району, стан  виховання, утримання і розвитку дітей, неналежне виконання батьківських обов’язків. З інформацією по кожному випадку присутніх ознайомила Наталія Насирова – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Кожен із членів комісії, заявників та запрошених мав можливість висловити власну думку, аби  прийняті рішення відповідали інтересам дітей. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.