Робоча зустріч голови районної ради

15 травня 2018 року відбулась робоча зустріч голови Середино-Будської районної ради Миколи Харитоненка та  директора Середино-Будської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Андрія Рубіна.  Темою розмови були питання щодо стану ринку праці району, покращення зайнятості населення, організації громадських робіт та їх фінансування.

Акцентувалася увага на роботі філії щодо укомплектування заявлених вакансій, організації професійного навчання, у тому числі й у Сумському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Під час зустрічі обговорювалися послуги, які надаються службою зайнятості та пошуку резервів щодо можливості покращення цієї роботи.

Микола Харитоненко визначив, що для вирішення питань, пов’язаних із розширенням сфери застосування праці, створенням конкурентоспроможних робочих місць, збалансуванням попиту і пропозиції робочої сили з урахуванням пріоритетних напрямків розвитку економіки району, забезпечення легальної продуктивної зайнятості населення є постійна співпраця служби зайнятості з органами влади, роботодавцями та соціальними партнерами.