На контролі керівництва району - підготовка закладів освіти до нового навчального року

10 серпня 2017 на чолі  голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ірини Заплаткіної та  голови Середино-Будської районної ради Миколи Харитоненка за участю заступника голови Середино-Будської райдержадміністрації Ольги Черепньової, начальника відділу освіти  Середино-Будської райдержадміністрації Тетяни Мишкіної, т.в.о. начальника фінансового управління Середино-Будської райдержадміністрації Ольги Ребенко відбулась нарада з питання підготовки навчальних закладів району до роботи у новому 2017-2018 навчальному році.

Начальник відділу освіти  проінформувала присутніх про стан підготовки ЗОШ та НВК району до нового навчального року, основним питанням, якому було приділено увагу – це раціональне використання коштів на паливо та запчастини для шкільного транспорту.

Стосовно  підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років у закладах освіти району, Тетяна Мишкіна  запевнила, що вже до початку опалювального сезону всі навчальні заклади будуть забезпечені паливом на 100%.

Усі порушені питання залишились на контролі у керівництва району і будуть розглядатись вже на наступній розширеній нараді.