Представлено нового начальника поліції у Середино-Будському району

10 листопада в актовому залі Середино-Будської районної ради  відбулось представлення нового начальника поліції у Середино-Будському районі. Представлення відбулося за участі голови районної ради Миколи Харитоненка, голови райдержадміністрації Ірини Заплаткіної та особового складу відділення.

Начальник  управління кадрового забезпечення головного управління національної поліції у Сумській області Терещенко Сергій Володимирович представив  нового очільника Середино-Будського відділення поліції - Забозлаєва Сергія Олександровича, який до цього очолював Ямпільський відділ поліції у Сумській області.

Голова районної ради Микола Харитоненко виступаючі перед присутніми наголосив про взаємну співпрацю між органами місцевого самоврядування та відділом поліції,  побажав новопризначеному керівникові успішної роботи  на ниві боротьби зі злочинністю та у вирішенні питань, з якими щодня до поліції звертаються місцеві жителі.